DARUJ VĚCEM DALŠÍ ŽIVOT


Milí zákanící,

váš zájem o tuto událost byl větší, než jsme očekávali, a vzhedem k obrovské účasti jsou všechny poukazy rozdány.

Pokud se chete i přesto zbavit starého oblečení, tak neváhejte a přijďte. Všichni účastníci budou zařazeni do slosování o vstupenky na koncet skupiny Kabát.

Děkujeme všem za účast!

 

 

Pravidla – Daruj věcem další život

Zbavte se starého oblečení, které již nenosíte, a pomozte dobré věci! Darované oblečení s vámi vyměníme za dárkové poukazy do našeho nákupního centra. Pomůžete Charitě Olomouc, která oblečení využije na charitativní a humanitární účely, a navíc můžete vyhrát i vstupenky na koncert kapely Kabát do Olomouce! Patronem akce je organizace Dobré místo pro život.

Přineste v období 25. – 27. října 2017 od 11:00 do 18:00 hodin alespoň 3 kusy čistého a nepoškozeného oblečení ke sběrnému místu, které najdete ve 2. patře Galerie Moritz naproti eskalátorům (v obchodní jednotce vedle papírnictví SUBULA)

Za 3 kusy oblečení dostanete dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč na libovolný nákup v Galerii Moritz, za 6 a více kusů oblečení obdržíte dva dárkové poukazy v celkové hodnotě 200 Kč.

Ke každému poukazu navíc dostanete kartičku, po jejímž vyplnění se můžete zúčastnit losování o lístky na koncert kapely Kabát v Olomouci, který se koná 7.11.2017 v Olomouci.

 

Obecná pravidla:

Přineste v období 25. – 27. října 2017 kdykoliv od 11:00 do 18:00 hodin alespoň 3 kusy starších oděvů ke sběrnému místu ve 2. patře Galerie Moritz (v obchodní jednotce naproti eskalátorům vedle papírnictví SUBULA). Dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup v Galerii Moritz obdrží ten, kdo se v uvedených termínech dostaví ke sběrnému místu a věnuje minimálně 3 kusy použitého, neroztrhaného a čistého oblečení organizaci Charita Olomouc. Účastník, který přinese 6 a více kusů oblečení, obdrží dárkové poukazy v celkové hodnotě 200 Kč. Dárkové poukazy lze uplatnit ve všech prodejnách obchodního centra Galerie Moritz kromě prodejny BILLA. Množství poukazů na jednoho účastníka je omezeno (maximální hodnota v poukázkách je 200 Kč/den/1 osobu). V průběhu jednotlivých dní akce může jedna osoba získat maximálně jeden stokorunový nebo dva  stokorunové poukazy za den. Každý účastník se musí prokázat občanským průkazem či jiným průkazem totožnosti, aby mu dárkový poukaz mohl být vydán. Maximální částka v poukazech na jednu osobu v rámci tří dnů akce činí 600 Kč v případě, že účastník každý den v průběhu akce přispěje 6 a více kusy oblečení.

Darované oblečení nesmí být poškozené ani špinavé. Součástí sbírky nejsou ponožky, spodní prádlo a boty.

Maximální hodnota rozdaných dárkových poukazů je 150.000 Kč. Pořadatel si vyhrazuje právo akci předčasně ukončit, pokud dojde k rozdání všech poukazů před výše uvedeným koncem akce.

Součástí charitativní akce je také soutěž o vstupenky na koncert kapely Kabát v Olomouci. Každý účastník, který donese alespoň 3 kusy oblečení, obdrží jednu soutěžní kartičku, při darování 6 a více kusů oblečení dostane 2 kartičky. Po řádném vyplnění údajů kartičku/y vhodí do hlasovacího boxu viditelně umístěného na sběrném místě. Každý účastník tedy může za dobu trvání akce obdržet až 6 soutěžních kartiček.

Zapojením se do soutěže o vstupenky na koncert dává účastník organizátorovi souhlas se zpracováním jím poskytnutých osobních údajů k marketingovým účelům organizátora, k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změnách některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti). Účastník dává souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. Účastník dále výslovně souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn v souladu s § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, užít bezplatně jméno, příjmení, obrazové snímky účastníka v médiích (včetně internetu a sociálních sítí), propagačních a reklamních materiálech organizátora, a to výhradně v souvislosti s touto akcí a dále rovněž v souvislosti s ostatními poskytovanými službami, a to po dobu 3 let od ukončení soutěže.

Z účasti na této akci jsou vyloučeni zaměstnanci Galerie Moritz a zaměstnanci nájemců.

 

Účastník:

Účastníkem soutěže o vstupenky je každý, kdo vhodí řádně vyplněnou soutěžní kartičku do boxu umístěného na sběrném místě.

 

Organizátor akce:

Galerie Moritz, a.s.

Masarykovo náměstí 3090/15, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava

IČ: 61246174
DIČ: CZ61246174<<< Zpět na přehled akcí