SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ MATURITNÍ TABLO


Soutěžte s námi a vyhrajte skvělé ceny od Galerie Moritz!

• Přihlaste své tablo do 25. dubna 2018 na e-mailu soutez@galeriemoritz.cz

• Čím dříve, tím lépe! Umístění tabla si vyberete podle pořadí, ve kterém přišla vaše přihláška.

• Třída, která v celkovém součtu hlasování získá nejvíce hlasů, vyhraje 10.000 Kč v poukázkách, které může uplatnit na nákupy v Galerii Moritz. Druhé nejlepší tablo vybere zastoupení Galerie Moritz a jeho autoři získají 5.000 Kč v poukázkách.

• Každý hlasující se zařadí do slosování o poukázku do Galerie Moritz v hodnotě 1.000 Kč!

 

Obecná pravidla

Do soutěže je možné se přihlásit do 25. dubna 2018 na e-mailové adrese soutez@galeriemoritz.cz. Umístění tabla v Galerii Moritz si vybírá sám účastník ve stejném pořadí, ve kterém přišla jeho přihláška, vyplatí se tedy přihlásit co nejdříve a vybrat si tak dobré místo. Po přihlášení následuje dodání tabla v termínu od 27. do 30. dubna 2018.

Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2018. Vítěz bude po sečtení hlasů vyhlášen 2. června 2018. Výherci budou kontaktováni a předání výhry proběhne nejpozději do 9. června 2018.

Soutěžící je povinen si do dvou pracovních dnů po skončení soutěže vyzvednout u organizátorů své tablo, jinak má organizátor právo na jeho odstranění a likvidaci bez nároku soutěžícího na náhradu škody.

I přes zabezpečení obchodního centra a přítomnost ostrahy prosíme, aby soutěžící brali na vědomí, že se v otevírací době jedná o veřejně přístupný prostor a bohužel může dojít k poškození tabla umístěného v Galerii Moritz po dobu trvání soutěže. Za případná poškození organizátor neručí.

Soutěžící je po přihlášení do soutěže povinen soutěžit v rámci fair play. Soutěžící také vysloveně souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn v souladu s § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, užít bezplatně jméno, příjmení, obrazové snímky účastníka v médiích (včetně internetu a sociálních sítí), propagačních a reklamních materiálech organizátora, a to výhradně v souvislosti s touto akcí a dále rovněž v souvislosti s ostatními poskytovanými službami, a to po dobu 3 let od ukončení soutěže.

 

Hlasování

Hlasování bude probíhat pomocí hlasovacích lístků, které budou volně k dispozici v Galerii Moritz, a také online - 1url.cz/0txou  v období od 1. května do 31. května 2018. Při hlasování pomocí hlasovacího lístku i pomocí e-mailu je potřeba zadat jméno a e-mailovou adresu hlasujícího. S jednou e-mailovou adresou je možné hlasovat i online, i prostřednictvím hlasovacího lístku. V obou případech však pouze jednou. Každý další hlas se shodnou e-mailovou adresou bude považován za neplatný. Všichni hlasující se zařazují do slosování o poukázku do Galerie Moritz v hodnotě 1.000 Kč. Hlasující tedy vysloveně souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn v případě výhry v souladu s § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, užít bezplatně jméno, příjmení, obrazové snímky účastníka v médiích (včetně internetu a sociálních sítí), propagačních a reklamních materiálech organizátora, a to výhradně v souvislosti s touto akcí a dále rovněž v souvislosti s ostatními poskytovanými službami, a to po dobu 3 let od ukončení soutěže.

 

Vítěz soutěže O nejlepší tablo v Galerii Moritz bude vyhlášen dle termínů uvedených výše. Vyhlášení proběhne na webových a Facebookových stránkách Galerie Moritz. Třída, která součtem obou možností hlasování získá nejvíce hlasů, vyhraje poukázky na nákupy do Galerie Moritz v hodnotě 10.000 Kč. Druhé nejlepší tablo, jehož autoři vyhrají 5.000 Kč v poukázkách, vybere zastoupení Galerie Moritz.

 

Soutěžící:

Soutěžícím v soutěži „O nejlepší tablo“ je každá třída SŠ, která se přihlásí k účasti nejpozději do 25. dubna 2018 prostřednictvím e-mailové adresy, která je uvedena výše.

 

Organizátor akce:

Galerie Moritz, a.s.

Masarykovo náměstí 3090/15, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava

 

IČ: 61246174
DIČ: CZ61246174

 <<< Zpět na přehled akcí