Obchody

Modah fashion

Jednotka č. 30

Web: www.modah.cz
Telefon: Škurek Oldřich, manager obchodu - 775 929 595
E-mail: modah@modah.cz

Otevírací doba


Pondělí 09:00 - 19:00
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 09:00 - 19:00
Pátek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 19:00
Neděle 09:00 - 19:00


Modah fashion je rodinný typ obchodu. Jde nám o to, aby se u nás naši zákazníci cítili dobře a odnesli si z nakupování hezký zážitek.
Nabízíme módní a nadčasové oblečení a doplňky jak pro ženy, tak i pro muže každého věku. Dámy u nás najdou německou vkusnou a elegantní značku Marc Aurel, jejíž zboží je velmi moderní, zajímavé a přitom funkční. 
Další značkou je Maria Bellentani - italská módní značka pro práci i cestování. Pro ty, kteří žijí nejnovějšími trendy. Pro ty, co se nespokojí s obyčejným vzhledem a rádi v oblasti módy experimentují. Trochu současná, trochu retro, ale vždy autentická. 
Módu určenou pro mladou generaci reprezentuje značka Imperfekt – má na svědomí perfektně nadčasovou módu, která podtrhne váš vlastní osobitý styl.
Pro pány máme nyní dvě značky. První z nich je francouzská značka s velkou tradicí -  Pierre Cardin. Jméno legendárního francouzského návrháře si většina lidí spojuje především s obleky a košilemi. Od této značky máme na obchodě kompletní casual módu, která vás překvapí svými nápaditými vzory a střihy.
Tuto značku v butiku doplňuje italská nadčasovější značka Fred Mello. Ta je sportovnější, zákazníci tu naleznou vše od džínových věcí přes teplákové soupravy, bundičky, polokošile a kraťasy. Tváří značky je kpt. Sigma Olomouc Michal Vepřek. 
Nabízíme také kosmeceutiku Wellu Larens, je to moderní, specializovaná značka kosmeceutiky orientovaná na boj proti stárnutí a kožním problémům. 

 

<<< Zpět na přehled obchodůUkázat na mapě >>>